Підбір та підготовка кадрів

Підбір Персоналу вважається найціннішим активом будь-якого бізнесу. Знайти бажану роботу іноді буває настільки ж важко, як і знайти потрібного кандидата. На перший погляд, процес підбору персоналу у Вінниці виглядає простим, однак уже з перших же практичних кроків він перетворюється в найбільш делікатну й цікаву сферу консалтингу. Цей шлях часто нагадує лотерею і може тривати всього один тиждень, а може розтягнутися на довгі місяці.

Ми уважно вислуховуємо наших клієнтів і підбираємо кандидата у Вінниці, який ідеально відповідає вакантній посаді. Потенційні кандидати проходять процес попереднього відбору, персонального інтерв'ю з нашому кваліфікованим співробітником. Цей процес спрямований як на визначення рівня професійної кваліфікації кандидата, так і його психологічного типу.

Враховуючи, що на даний час на ринку праці спостерігається дефіцит професійних кадрів з питань фінансово-економічної діяльності підприємства. Консалтингова компанія «Аудит і Право» також надає послуги навчання та підготовки кадрів, враховуючи специфіку діяльності вашого підприємства.

Незалежно, підбираєте ви співробітника з найвищою кваліфікацією, або звичайного бухгалтера для щоденної рутинної роботи, в будь-якому разі, ваш бізнес заслуговує індивідуального підходу до вирішення певного завдання.

Якщо ж ви вирішили делегувати підбір персоналу у Вінниці для вашого бізнесу професіоналам у своїй галузі, будь ласка, звертайтеся до нас і ми будемо раді Вам допомогти.

Замовити послугу

Замовити послугу

Дякуємо за ваше повідомлення. Ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час.