Експрес-аналіз бухгалтерського та податкового обліку

Реалії українського бізнесу такі, що досить часто на підприємстві «керує» бухгалтерія. І добре, якщо вам відразу пощастило знайти досвідченого, відповідального і чесного професіонала. А якщо ні?

Так, зрозуміло, що будь-який керівник повинен розумітись в законодавстві, оподаткуванні, документообігу та бухгалтерському обліку. Але в більшості випадків керівник (власник) просто фізично не в змозі відстежити все і ризикує найняти на роботу не професійного та недосвідченого бухгалтера. Зазвичай з'ясовується це після деякого часу, а й нерідко випливає, що простіше і дешевше фірму закрити, ніж «вилікувати». Проводити аналіз стану бухгалтерського та податкового обліку ми рекомендуємо всім для оперативної оцінки стану бухгалтерського обліку на вашому підприємстві. Ця методика допоможе проконтролювати роботу вашого бухгалтерської служби, вчасно знайти , усунути, а можливо й запобігти помилкам.

Навіщо потрібен аналіз бухгалтерського та податкового обліку підприємства

Ця аналітична послуга призначена для оцінки поточного стану справ в бухгалтерії. Можна провести аналіз окремих ділянок фінансової діяльності підприємства або провести комплексну перевірку. Результати проведеного аналізу доводяться до відома лише замовника. Знайдені помилки можна виправити самостійно, провести за необхідністю коригування у податковій та фінансовій звітності, і, тим самим, виключити ризик стягнення штрафних санкцій з боку контролюючих органів. На підставі проведеного аналізу можна приймати важливі рішення з таких питань:

 • Необхідність відновлення обліку і за який період.
 • Внесення коригувань в методи і принципи ведення обліку на підприємстві.
 • Ініціювання масштабної аудиторської перевірки і фінансової ревізії бухгалтерії.
 • Запуск механізму ліквідації бізнесу, скорочення персоналу і т.п.

Аналіз стану бухгалтерського та податкового обліку - основні етапи

 • Вивчення стану первинної документації, перевірка на відповідність законодавчим вимогам;
 • Аналіз облікових регістрів;
 • Аналіз ефективності затвердженої в організації облікової політики, перевірка дотримання її положень при веденні бухгалтерського та податкового обліку;
 • Аналіз складання фінансової та податкової звітності підприємства на відповідність законодавчим вимогам та своєчасність подання;
 • Перевірка коректності нарахування податків, внесків та інших обов'язкових платежів;
 • Перевірка застосовуваних методів оптимізації оподаткування, з точки зору податкового законодавства та податкових ризиків.
 • Підготовка для замовника підсумкових рекомендацій по результатах перевірки, розробка заходів по усуненню виявлених недоліків і помилок.

При необхідності проводиться відновлення обліку та оптимізація роботи бухгалтерії. Попередньо оцінюються витрати на виконання таких робіт, включаючи ризики нарахування штрафів, пені та недоїмки від контрольних органів.

Докладний аналітичний звіт містить експертний висновок і рекомендації. КК «Аудит і право» допоможе вам не тільки виправити помилки, але і вжити заходів для оптимізації подальшої роботи бухгалтерської служби.

Експрес-аналіз стану бухгалтерського і податкового обліку - вартість

Ціна на таку послугу, перелік робіт і терміни виконання обговорюються з кожним клієнтом окремо. Вартість залежить від обсягів, термінів виконання, ризиків, системи оподаткування організації.

Ми гарантуємо вам об'єктивний результат, повну конфіденційність і практичні рекомендації від досвідчених експертів. У роботі ми використовуємо спеціальні програми, за допомогою яких аналіз обліку виконується швидко і точно. Звіт про виконання отримує лише замовник. Зв'яжіться з нами, щоб уточнити подробиці!

Замовити послугу

Замовити послугу

Дякуємо за ваше повідомлення. Ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час.