Постановка системи бухгалтерського та податкового обліку

Постановка (організація) бухгалтерського та податкового обліку у Вінниці - це комплекс робіт, спрямований на організацію повноцінної системи обліку на підприємстві, що відповідає вимогам чинного законодавства. Постановка (організація) бухгалтерського та податкового обліку в Вінниці можлива як в цілому по всій системі обліку, так і по окремих напрямках і ділянках обліку. Правильно організований бухгалтерський, податковий облік допоможе уникнути Вам систематичних помилок, що мають вплив на показники фінансової та податкової звітності

Розробка системи бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві (постановка обліку) здійснюється в кілька етапів:

1) Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства.

Метою аналізу є отримання об'єктивної оцінки поточного фінансового стану та формування висновку про потенційне функціонування та подальший розвиток підприємства, детальне вивчення специфіки діяльності підприємства.

2) Розробка і постановка системи бухгалтерського та податкового обліку у Вінниці.

  • На підставі результатів аналізу для підприємства розробляється система бухгалтерського і податкового обліку, яка включає:
  • Розробка облікової політики відповідно до вимог чинного законодавства, оподаткування та специфічних особливостей підприємства
  • Вибір оптимальної системи оподаткування, реєстраційні дії, пов'язані з отриманням необхідних свідоцтв платника податків.
  • Розробка оптимальної системи бухгалтерських проводок для відображення господарських операцій, що проводяться підприємством.
  • Розробка посадових інструкцій головного бухгалтера та облікових працівників.
  • Складання регістрів податкового обліку для обліку податків, що підлягають сплаті підприємством.
  • Опис необхідної системи документообігу на підприємстві, перелік первинних і облікових документів, що підлягають відображенню, вимоги, які пред'являються до порядку заповнення первинних і облікових документів.
  • Організація контролю за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій.
  • Схема роботи бухгалтерського та управлінського персоналу підприємства з метою оптимізації системи документообігу.

Замовити послугу

Замовити послугу

Дякуємо за ваше повідомлення. Ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час.