Оптимізація оподаткування

Оптимізація оподаткування у Вінниці досягається шляхом вибору оптимальних (з точки зору податкових наслідків) форм правовідносин, облікових рішень і схем товарно-грошових потоків.

Позитивний результат від оптимізації оподаткування в Вінниці залежить легальності застосуваних схем податкової оптимізації. Оптимізація оподаткування у Вінниці припускає зниження податкових платежів, а цей факт для податкових органів практично завжди не дуже приємний, навіть якщо всі дії платника податків правомірні. У зв'язку з цим, платник податку, що застосовує схеми оптимізації оподаткування, зазвичай знаходиться в зоні підвищеного ризику. Вибір правових методів та інструментів оптимізації оподаткування в Вінниці доцільно доручати професійним кваліфікованим спеціалістам, що мають досвід в наданні подібних послуг в Вінниці.

Консалтингова компанія «Аудит і Право» спеціалізується на наданні послуг з оптимізації оподаткування в Вінниці. Наші фахівці розробляють і застосовують інструменти і механізми легальної (законної) оптимізації оподаткування, надають гарантії правової та іншої безпеки своїх рішень.

В результаті оптимізації оподаткування в Вінниці наші клієнти отримують:

  • Консультації (висновки) з оподаткування та бухгалтерського обліку операцій, що дозволяють мінімізувати податкові наслідки і виключити податкові ризики;
  • Легальні схеми оптимізації оподаткування, що дозволяють максимально знизити податкові навантаження;
  • Оптимальні схеми товарно-грошових потоків;
  • Необхідний пакет первинних документів для реалізації схеми податкової оптимізації (договори, акти, накладні та ін.);
  • Гарантії безпеки пропонованих схем оптимізації оподаткування.

Замовити послугу

Замовити послугу

Дякуємо за ваше повідомлення. Ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час.